Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wicestarosta przeprasza za swój komentarz i chwali gest puławskich restauratorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Pod szpitalem w Łomży ludzie już strajkują. Wszędzie są zakaźne w wojewódzkich miastach aby Łomża i Puławy centrum koronawirusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kogo ten debil chce zrobić debila.. Wstyd na cały świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już teraz nie to idzie z Rosji, nie jest korupcją? Komu chce zrobić wodę z mózgu?Tylko ciemny lud to kupi, te piprzone przeprosiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jednak dymisja. Przeprosił i uważa , że sprawa załatwiona. Jak on może ludziom spojrzeć w oczy. Lepiej by było dla reszty zarządu powiatu jak by się od Was Gorgol odciął. Brak honoru panie Gorgol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lubelaka: nie kłam. Oto ta lista szpitali: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu; Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu; Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Puławach; Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim; Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu; Szpital Uniwersytecki w Krakowie; Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie; Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu; Centrum Medyczne w Łańcucie; Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży; 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SPZOZ w Gdańsku; Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie; Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie; Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach; Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu; Szpital w Starachowicach; Szpital w Ostródzie; Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II w Elblągu; Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu; Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Wy się jeszcze dziwicie? Jasno jest napisane, że wicestarosta jest z PiS. Jak dla mnie to poziom języka i empatii do nie członków pis jest jak najbardziej w granicach normy. Taktyka obrzucania błotem i tworzenia urojonej fake rzeczywistości to chleb powszedni żołnierzy starego człowieka z Żoliborza.
 Znaczy rozumiem, że atakująca panią z Google Róza von Thun, za to, że poinformowała, iż strony rządowe z informacjami o koronawirusie są ładnie wypozycjonowane, tez jest "żołnierzem starego człowieka z Żoliborza"? Podobnie też Scerba, wymyślający "vip-roomy" w szpitalu? Albo pani "to nie jest protest polityczny" Hartwich, powielajaca kłamstwa na temat samorządowca PiS, który jest też lekarzem pracującycm w pogotowiu? To już rozumiem, dlaczego robią oni wszystko, żeby ośmieszyć PO. A na poważnie - głupota nie ma barw politycznych i tak samo jak w PiS trafiają się intelektualne miernoty, tak samo można ich znaleźć np. w PO. Tę głupotę trzeba piętnować niezależnie od tego, gdzie się ona pokazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dymisja!!!! Ktoś taki nie ma prawa rządzić nawet kołem gospodyń wiejskich, a co mówić dużym powiatem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była sobota, jakaś impreza,pStarosta trochę wypił, dorwał się do komputera. jak otrzeżwiał mi zobaczył co napisał to mu się głupio zrobiło i przeprosił. Nie on pierwszy i pewnie nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrzeźwiał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwic staroście jak przyklad idzie z góry kazdy powinien odpowiadac za swoje słowa nawet szkoda komentować to co pan starosta napisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz czekamy na przeprosiny Szczerby na temat kłamstw o vip-roomach w szpitalu. I przeprosiny Hartwich na temat kłamstw o lekarzu pogotowia i jednocześnie samorządowcu z Garwolina. I odblokowanie przez lubuską PO profilu policji na swoim tłiterze, który zblokowali po tym, gdy policja wyjaśniła, że piszą kłamstwa odnośnie pracy policji w tamtym regionie. I oczywiście przeprosin. Ten tu z Puław umieścił idiotyczny wpis. W żaden sposób go to nie usprawiedliwia, ale przynajmniej miał w sobie tyle ogarnięcia, że przeprosił. Zabawni są ludzie którzy wieszają psy na gościu za głupi wpis, jednocześnie nie przeszkadza im równie "mądry" a do tego kłamliwy tekst o garwolińskim lekarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami naprawdę wstyd mi, że mieszkam w tym mieście. Może zamiast przepraszać należy po prostu zacząć myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gorgol. Wybaczyć i rozgrzeszyć może pana jedynie właściciel restauracji "Central Park". Ja dziękuję za tę pana wpadkę. Znałem pana tylko z widzenia ale dzięki temu co się wydarzyło wiele o panu się dowiedziałem. Jestem zwolennikiem PiS ale na pana nigdy nie zagłosuję. Rodzinę i znajomych też będę namawiał by pańską osobą głowy sobie nie zawracali. Niech Bóg ma pana w opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łomży ludzie, lokalni politycy o dziwo z pis oraz lekarze walczą o zmianę decyzji odnośnie lokalizacji w ich mieście szpitala zakaźnego na uniwersytecki szpital w Białymstoku. Natomiast puławskie miernoty pisowskie siedzą jak szczury w swoich gabinetach i boją się postawić. dbają tylko o własną dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawal chama reszta h.... Nic dodac nic ujac. Tylko dymisja za takie zachowanie !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że puławianie tego Panu nie zapomną. W polityce trzeba poskromić emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Wy się jeszcze dziwicie? Jasno jest napisane, że wicestarosta jest z PiS. Jak dla mnie to poziom języka i empatii do nie członków pis jest jak najbardziej w granicach normy. Taktyka obrzucania błotem i tworzenia urojonej fake rzeczywistości to chleb powszedni żołnierzy starego człowieka z Żoliborza.
Znaczy rozumiem, że atakująca panią z Google Róza von Thun, za to, że poinformowała, iż strony rządowe z informacjami o koronawirusie są ładnie wypozycjonowane, tez jest "żołnierzem starego człowieka z Żoliborza"? Podobnie też Scerba, wymyślający "vip-roomy" w szpitalu? Albo pani "to nie jest protest polityczny" Hartwich, powielajaca kłamstwa na temat samorządowca PiS, który jest też lekarzem pracującycm w pogotowiu? To już rozumiem, dlaczego robią oni wszystko, żeby ośmieszyć PO. A na poważnie - głupota nie ma barw politycznych i tak samo jak w PiS trafiają się intelektualne miernoty, tak samo można ich znaleźć np. w PO. Tę głupotę trzeba piętnować niezależnie od tego, gdzie się ona pokazuje.
 no więc czynimy to, przyłączysz się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się w d.... ugryzie!!!!!! Zrelaksował się po setkach słów krytyki kameleon partyjny!!!!!! Pokazał palec środkowy dobrym ludzkim a teraz jak zarażony rak!!!!! Tylcem ....... Taki pisior fałszywy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czyją pacynką jest to 0 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ma pAN trochę godności to czas odejść. Na takim stanowisku trzeba myśleć jak coś się pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...